Ключові особливості «зелених» аукціонів

Наразі популярність «зеленої» «чистої» енергії в Україні стрімко зростає, а все завдяки тому, що технології значно вийшли вперед і зараз майже весь світ використовує цей вид енергії в тому чи іншому обсязі. З кожним роком цей вид енергії стає більш доступнішим для споживачів.

Під «зеленою» електроенергією розуміється така енергія, яку отримують від сили вітру, річок чи сонячного світла. Виробництво «зеленої» енергії значно дешевше, ніж, наприклад тієї, що виготовляється з використанням бензину чи дизельного палива. Крім цього «чиста» енергія є екологічно безпечною. Більше про неї можна дізнатися на сайті УУБ sale.uub.com.ua.

«Зелені» аукціони на Прозорро.Продажі

Ринок «зеленої» енергії в Україні є дуже перспективним. У зв’язку з цим наразі проводяться відкриті «зелені» аукціони, що організовують в державній офіційній торговій системі Прозорро.Продажі. Завдяки цьому очікують стимулювання виробництва такої енергії та зменшення вартості «чистої» енергії. Серед головних особливостей «зелених» аукціонів варто виділити наступне:

  1. забезпечення вільної конкуренції на онлайн торгах;
  2. забезпечення знеособлення учасників аукціонів під час їх проведення, та повне розкриття даних після закінчення торгів;
  3. автоматичне визначення переможця на основі результатів торгів;
  4. забезпечення вільного доступу усім, хто бажає слідкувати за ходом аукціону;
  5. електронний документообіг та відсутність необхідності в паперових документах.

Перші «зелені» аукціони були проведені в квітні минулого року. Більше про такі аукціони можна дізнатися на сайті https://sale.uub.com.ua/filter/green-energy. Вільний продаж «зеленої» енергії сприяє її розповсюдженню. Приватні підприємці – власники електростанцій сонячного чи вітряного типу, наразі отримують фіксовану вартість електроенергії, що вони виробляють. Наші тарифи на таку енергію вважаються одними з найбільших в Європі, тому це стимулюю ринок «чистої» енергії. Але із-за цих «зелених» тарифів вартість такої електроенергії для кінцевого споживача залишається досить високою, що є стримуючим фактором для росту популярності цього виду електроенергії. Для того щоб її вартість для споживачів знизилась, необхідно, щоб вона вироблялася в більшому обсязі, ніж зараз.

Ринок «зеленої» енергії

На даний час в Україні він є одним з самих перспективних, тому інвестори сюди йдуть охоче. Для збільшення попиту на цей вид інвестування, держава передбачила спрощений метод проведення «зелених» торгів через відкриті онлайн аукціони. Вони проводяться в системі Прозорро.Продажі чесно та відрито. Тут немає місця корупційним схемам, змовам та хабарництву, тому усі учасники торгів змагаються за цікавий лот на рівних умовах. Завдяки цьому невеликі підприємства можуть конкурувати з представниками великого бізнесу за право придбати лот. Проводяться аукціони з продажу «зеленої» енергії на електронних торгівельних майданчиках, що акредитовані в системі Прозорро.Продажі.

Related Post

COVID-19 как тест на конкурентоспособность нефтяных компаний

Пандемия изменила тенденции на мировом рынке нефти и нефтеперерабатывающих продуктив.В результате ситуация на ринкувпливае на функционирование всех субъектов хозяйствования и может привести к перестановкам ролей отдельных игроков и к изменениям

Котирування на біржі на природному газі: середні та тривалі за терміном

Направленість нашої діяльності заснована на формуванні українських цінових показників на енергетичних ресурсах за умови забезпечення необхідної ліцензійності та застосування біржового інструментарію, який дозволить ліквідувати всі корупційні схеми та безконтрольне підвищення

Що потрібно знати про річний план в системі електронних торгів

Взяти участь в електронних торгах зараз не так важко, як це може вам здаватися на перший погляд. Є вже чітко створена система, яка дає можливість робити це без додаткових проблем.