Котирування на біржі на природному газі: середні та тривалі за терміном

Направленість нашої діяльності заснована на формуванні українських цінових показників на енергетичних ресурсах за умови забезпечення необхідної ліцензійності та застосування біржового інструментарію, який дозволить ліквідувати всі корупційні схеми та безконтрольне підвищення цін на енергоносії. На даний момент Товарна біржа «Українська енергетична біржа» є єдиним джерелом біржових цін на природний газ.

Завдяки прозорості в період формування ринкових цін є свідоцтво використання УЄБ www.ueex.com.ua/exchange-quotations/natural-gas/ світових аналітичних агентств, наприклад, ThomsonReuters та Bloomberg.

Стійкість на публічному ринку газу в країні формується на базі котирувань біржі ТБ «УЕБ» у відповідності до визначеного ресурсу.

Для населення України вартість кубометра газу формується на базі ринкових цін щомісяця або в рамках фіксованої вартості. Також ціна залежить від тарифів на доставку, ціни на товар, які встановлюють вже не виробники, а постачальники.

Інформація про середню вартість на природний газ

Так на ТБ УЕБ 20 січня 2021 року, середня ціна на газ місячного ресурсу можливо розрахувати при допомозі поділу загальної вартості всіх договорів з НДС Товарній біржі «Українська енергетична біржа» на визначений вид товару на суму кількість продажів та покупок цього ресурсу за укладеними договорами про розтягнення всієї кількості його продажів.

Ціну можна розрахувати за такою формулою:

Газ, вартість= ((Показник на хабі (EUR / МВт в рік) + вартість середньої транспортування газу в Європі (3 EUR / МВт в рік)) * 10,62 (коефіцієнт перелічуванняМВт в рік у м.куб)) * Курс EUR НБУ на потрібне число + (4, 45 (тарифікація для входу в державне управління) * 1,45 (коефіцієнт добового) * Курс USD НБУ на дату) + ПДВ

Середня вартість ресурсу намісяць

Для газового періоду (місяця) доставки або продажу за результатом проведення електронного аукціону на Товарній Біржі «УЕБ» до початку необхідного газового місяця відповідно до Постановки КМУ від 5.06.2019 року під номером 485, де прописана необхідність внесення змін до постанови КМУ від 3.04.2019 №293 »Вартість на газ має коливання за останні 6 місяців від 4400,45 грн / тис. куб. м. (без НДС) до 5911,43 грн / тис. куб. м. (с НДС).

Related Post

Якою може бути мета участі в тендері

Участь в державних закупівлях – це не такий простий та вигідний процес, як ви б могли подумати на перший погляд. Якщо дивитись на досвід більш серйозних компаній, які мають велику

Когда мечты становятся реальностью

Топ 10 новинок бытовой техники в 2019 году: ◉Паровой шкаф LG STYLERЧтобы вещи выглядели безупречным образом — вам поможет LGСтайлер. Он облегчает жизнь в быту и на работе, его можно

Електроенергія як товар на українській енергетичній біржі.

Одним з найпопулярніших офіційних сайтів, де можна придбати або продати електроенергію, є Українська енергетична біржа aeaep.com.ua. Тут ви можете вести бізнес, не турбуючись про корупційну складову. Крім того, простота використання