Реалізація арештованого майна на УУБ

На сьогоднішній день, нерухоме майно, яке заарештовано, для держави – дуже важливий напрямок. Ця нерухомість відмінно продається на електронних торгах. При цьому, рівень доходу від реалізації дуже високий.

Державне підприємство створювалося за пропозицією суспільства і сприяння Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства в 2016 році. Мета створення – здійснення доступних, чистих і приносять дохід, електронних торгів, на яких з’явиться можливість придбання нерухомості, транспорту та іншої власності, що перебувають під арештом. Реалізація цієї нерухомості здійснюється в короткі терміни і має економічний ефект. За весь час, на відкритих електронних аукціонах, вже виконано понад 10 тис. лотів, на суму 23 млрд. грн. Прийняти участь в аукціоні можливо при переході на сайт УУБ uub.in.ua.

Підприємство активно розвивається з 2016 року. На електронних торгах є можливість купити квартиру, офіс або інший вид нерухомості. В цьому випадку, конфіденційність буде забезпечена. Продати нерухомість, що знаходиться під арештом, можливо максимально відкрито і Прозорро. Система побудована так, що брати участь в електронних торгах можуть всі бажаючі. Для цього потрібна реєстрація в системі.

Що найчастіше купують?

Найпопулярніша категорія лотів — це квартири і приміщення під бізнес.

Найбільш часто на аукціоні реалізуються:

  1. житлові приміщення;
  2. нежитлові будівлі;
  3. індустріальна нерухомість;
  4. об’єкти незавершеного будівництва;
  5. земельні володіння;
  6. гаражі;
  7. автостоянки.

Дуже цікавим лотом для користувачів електронного аукціону будуть: вилучені за несплату квартири, приватні будинки або інший вид нерухомості. Крім усього цього, на електронних торгах є можливість купити приміщення під офіс для розвитку власного бізнесу. На постійній основі тут викладаються безліч оголошень про реалізацію арештованого майна. Це магазини і офіси, готелі і ресторани, і навіть кінотеатри.

Завдяки системі Прозорро всі аукціоні відбуваються чесно. Кожен учасник процесу знаходиться в рівних умовах з усіма. Немає корупції, а за процесом торгів можуть спостерігати всі бажаючі. Система Прозорро.Продажі стала методом виводу ринку з тіні. Сьогодні прийняти на рівних умовах участь в торгах може кожен бажаючий, котрий пройде просту реєстрацію на одному з майданчиків, працюючих в системі.

Related Post

Особливості придбання енергетичних ресурсів через Прозорро

Коли ви маєте на меті швидко та ефективно придбати певні природні ресурси, то саме портал Прозорро вам може в цьому допомогти. Його діяльність спрямована на те, щоб кожен з учасників

Как подобрать недорогие и качественные запчасти для сельхозтехники

Сочетание привлекательной стоимости и качества не так уж и просто найти в сфере запчастей для сельскохозяйственной техники. Тем не менее, если вы сможете уделить этому вопросу какое-то время, то в

Стоит ли переплачивать за подшипники, сальники и другие детали?

Спросив любого автовладельца о том, нравится ли ему ездить, он ответит – Да. В то же время, если вы будете спрашивать о том, получают ли водителя удовольствие при ремонте своего