Українська універсальна біржа як надійний майданчик проведення онлайн-аукціонів в Україні

В 1997 році була зареєстрована Українська універсальна біржа. З того часу вона стала однією із перших професійних товарних бірж, котра мала право на проведення публічних закупівель в Україні. В 2016 році, уряд України запровадив нову систему публічних закупівель, котра була направлена на подолання корупції в цій сфері.

За новими вимогами, кожна товарна біржа, котра мала на меті проведення чесних торгів мала отримати акредитацію у системі Прозорро та стати офіційним електронним майданчиком системи. Українська універсальна біржа була однією із перших товарних бірж, котра отримала такий статус та впевнено його тримає сьогодні.

Категорій проведення торгів на сьогодні дуже багато. Минулого року було відкрито ринок необробленої деревини, а вже влітку 2021 року буде відкрито ринок продажу землі.

Чому люди обирають саме Українську універсальну біржу

Симпатія народу до Української універсальної біржи виникла не на пустому місці. Справа в тому, що адміністрація проекту одразу дуже відповідально віднеслась до змін у системі публічних торгів. Представники товарної біржи дуже швидко направили своїх спеціалістів на отримання досвіду у Європейському товариств. Так, на сьогодні УУБ має один із найсучасніших функціоналів електронного майданчика, що безумовно дає свої переваги перед конкурентами.

Кваліфікований персонал завжди на зв’язку як для нових, так і для старих клієнтів товарної біржи. Для того, щоб всім було зручніше отримувати нову інформацію, вони запровадили систему електронних розсилок, та постійно закликають приєднуватись до товариства через соціальні мережі.

Дуже активним є і туб канал, на якому публікуються важливі інтерв’ю, інструкції та гайди проведення торгів. Чимало бірж існує в Україні, але не кожна з них має можливість надати такий широкий асортимент послуг. Більш детально ознайомитись із описом можливостей товарної біржи Українська універсальна біржа можливо за посиланням https://sale.uub.com.ua/about.aspx.

Досягнення Української універсальної біржи станом на 2021 рік

Серед досягнень, котрі було отримано від праці спеціалістів товарної біржи, відічають не лише популярність, а й користь для економіки країни. За всю історію проведення торгів, саме через УУБ було проведено два з п’яти найдорожчих лоти. Коли уряд країни запроваджує нові ринки у систему Прозорро саме УУБ отримує одними із перших можливість на цю реалізацію.

Саме на УУБ було запроваджено один із перших ринків малої приватизації, що дуже позитивно сприяло на відношенні людей до системи в цілому. Кожного року Українська універсальна біржа лише прогресує та показує, що робота не стоїть місці, а постійно розвивається.

Перейти на сайт Української універсальної біржи можливо за посиланням sale.uub.com.ua. Так, учасники отримують можливість одразу перейти до торгів на онлайн-аукціонах та бути впевненими в тому, що їх угоди будуть виконані на 100% та без застосування кримінальних схем. Тому, якщо ви бажаєте приймати участь у прозорих торгах, то вибір УУБ буде найкращим.

На сьогодні, Українська універсальна іржа має офіційні представництва у дев’яти крупних містах України, серед яких Київ, Харків, Суми, Херсон та Одеса. Адміністрація ніколи не втручається в хід проведення торгів, учасники самостійно мать можливість перевіряти один-одного, а вся інформація стосовно них та виставлених лотів завжди публікується без обмежень у доступі.

Related Post

Переваги роботи з порталом Прозорро.Продажі

Робота з порталом Прозорро може допомогти вам у вирішенні тих чи інших моментів, котрі точно стануть важливими та принесуть вам результати. Слід просто зараз починати вести роботу у цій категорії,

Продать лес-кругляк сосны в Харькове на уеб

С 01.02.2020 все заинтересованные стороны смогут продавать бревна сосны в Харькове через электронную систему УЭБ. Честная торговля древесиной на электронной надежной платформе Украины была начата по рекомендации Министерства Украины. Регистрация

Ключові особливості «зелених» аукціонів

Наразі популярність «зеленої» «чистої» енергії в Україні стрімко зростає, а все завдяки тому, що технології значно вийшли вперед і зараз майже весь світ використовує цей вид енергії в тому чи