Якою може бути мета участі в тендері

Участь в державних закупівлях – це не такий простий та вигідний процес, як ви б могли подумати на перший погляд. Якщо дивитись на досвід більш серйозних компаній, які мають велику кількість проектів, то в вони навряд будуть звертати увагу на якісь тендерні оголошення. 

Тут все досить просто й відповідь лежить на поверхні. Основна вимога визначення переможця в тендері – це економічна вигода. Що стосується більш глобальних компаній, то вони ставлять собі за завдання – максимальний прибуток. Відповідно, їм немає ніякого сенсу по заниженій вартості виконувати державні та комунальні замовлення.

Що стосується фірм-новачків в сфері державних закупівель та бізнесу в цілому, то вони завжди зацікавлені в тому, щоб брати участь в тендерах. Для того, щоб отримати таку можливість, вони попередньо знаходять електронний майданчик та проходять на ньому реєстрацію. Українська універсальна біржа – це один з перевірених часом сервісів. Користуючись послугами сайту tender.uub.com.ua, можна бути цілком впевненим в тому, що ви отримаєте абсолютно рівні умови та можливість поборотися за перемогу в боротьбі з прямими конкурентами.

Які завдання ставлять перед собою компанії, відправляючи заявку на участь в тендері

Відповідь на це питання не є досить зрозумілою, так как вміщує в собі декілька пунктів. Не завжди учасники державних закупівель ставлять перед собою лише одну задачу.

Окрім самого стандартного пункту під назвою “Перемога”, це ще може бути:

  • Бажання зібрати достатньо інформації про те, що на конкретному відрізку часу відбувається на ринку. Тобто, мова йде про пошук інформації про сам ринок, замовників, постачальників та інших дійових осіб;
  • Популяризація фірми – для того щоб підвищити популярність компанії, деякі учасники намагаються зробити це шляхом прийняття участі в тендерах. Виконання декількох таких замовлень – це чудова можливість напрацювати певне портфоліо;
  • Визначення конкурентоспроможності – беручи участь в державних замовленнях, ви маєте можливість особисто визначити, наскільки компанія є конкурентною відносно інших подібних фірм.

Навіть цих декількох моментів вже достатньо для того, щоб говорити про те, що участь в тендерах фірми можуть приймати з самих різних причин. Що стосується їх доцільності – це вже інше питання, яке потребує особливого розгляду.

Related Post

Стоит ли покупать пластиковые межкомнатные двери

В связи с тем, что далеко не каждый человек может себе позволить качественные межкомнатные двери из цельного массива дерева, у производителей появилась реальная надобность в создании аналогов. Следовательно, на рынке

TotalService – всегда рассчитывайте на нашу помощь

Сервисный центр TotalService – сеть мастерских по ремонту мелкой бытовой и компьютерной техники, известная с 2004 года.

Котирування на біржі на природному газі: середні та тривалі за терміном

Направленість нашої діяльності заснована на формуванні українських цінових показників на енергетичних ресурсах за умови забезпечення необхідної ліцензійності та застосування біржового інструментарію, який дозволить ліквідувати всі корупційні схеми та безконтрольне підвищення